Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Trzebica

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna Baranów

Baranów(Trzebica + 24 km)

115 000 zł3 463 m² 33,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Obniżka ceny! Przedstawiam do sprzedaży działkę o powierzchni 3463 m2 położoną w Baranowie 13 km od Buska-Zdroju. Działka położona w ustronnym, cichym miejscu, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lubasz

Lubasz(Trzebica + 6 km)

500 000 zł240 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Budynek mieszkalny | Lubasz, gm. Szczucin! Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej miejscowości Lubasz, gmina Szczucin. Nieruchomość idealna dla dużej rodziny, dwóch rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Morzychna

Morzychna(Trzebica + 20 km)

87 700 zł2 505 m² 35,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na przedmieściach dąbrowy tarnowskiej - ok.800M DO ULICY ŻABIEŃSKIEJ. Oferujemy do sprzedaży świeżo wydzielone działki budowlane w miejscowości Morzychna gmina Dąbrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Wietrzychowice

Wietrzychowice(Trzebica + 23 km)

14 800 zł3 700 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka rolna- miechowice małe, gmina wietrzychowice Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 0,37 ha , położoną w miejscowości Miechowice Małe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, Piłsudskiego

Centrum,Busko-Zdrój(Trzebica + 24 km)

545 000 zł73 m² 7 465,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na 3 piętrze w zadbanym budynku z domofonem. Lokal składa się z czterech ustawnych pokoi, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kleeberga

Połaniec(Trzebica + 24 km)

1 789 000 zł550 m² 3 252,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 703 m²

Prestiżowa rezydencja z panoramicznym widokiem na Wisłę | Połaniec, ul. gen. Franciszka Kleeberga Powierzchnia całkowita domu: ok. 551,7 m Powierzchnia działki: 27,03 ar Cena: 1 789 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona

Słupiec(Trzebica + 16 km)

5 300 000 zł130 400 m² 40,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Polecamy do sprzedaży piękny zagospodarowany teren z przeznaczeniem pod budowę rezydencji. Teren 13,04 ha zlokalizowany w Małopolsce gmina Szczucin. Teren do sprzedaży z pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł68,55 m² 5 601,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komfortowe i ustawne mieszkanie z dużym tarasem | Połaniec, ul. Batalionów Chłopskich 8

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Siedliszowice

Siedliszowice(Trzebica + 21 km)

298 000 zł136,35 m² 2 186 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość położoną w pięknej okolicy w miejscowości Siedliszowice gmina Żabno. Murowany dom o powierzchni użytkowej ok 136,35 m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy Trzebica

Trzebica,świętokrzyskie

59 000 zł60 m² 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 333 m²

Dom całoroczny do zamieszkania po czesciowym remoncie kapitalnym w 2008 r. Ocieplony, w domu prąd,woda gminna i szambo. Na dzialce studnia.Dom ciepły do adaptacji poddasze i drugi pokoj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siesławice

Siesławice(Trzebica + 25 km)

700 000 zł120 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ogłoszenie grzecznościowe Do sprzedania dwa mieszkania - dwie kondygnacje, stanowiące odrębną własność w budynku wielorodzinnym, wraz z udziałem w gruncie 60 %, z uporządkowaną.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij